MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 14314353
nr 1431 4353
Fåtöljer
ett par, Valnöt
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:35:08
500 kr
600 kr
900 kr